BİZ KİMİZ?

Rehberlerimiz Sistemi Tanıtımı

Bizler Türkiye'nin birçok ilinde rehberlik, firma tanıtımları yapan dinamik bir ekibe sahip bir kurumuz. Yaklaşık olarak 25 ilde aktif olarak faaliyet göstermekteyiz. 35 ilde de örgütlenme aşamasındayız.

Amacımız firmaların, verdikleri hizmetlerin, ürettikleri ürünlerin internet ortamından insanlara tanıtılmasıdır. Bu işlemi gerçekleştirirken de firmanın durumuna ve hizmet verdiği bölgelere göre farklı yapılanmalar gerçekleştirebilmekteyiz. Eğer o şehre hizmet sunuyorsanız (firmanız il için hizmet ve ürün üretmekte ise) şehir bazında tanıtımlarını yapmaktayız. Bölgesel bazda çalışan firma iseniz farklı bölgelerdeki firma rehberlerimizi devreye sokarak hizmet vermekteyiz. Ulusal firmaların tanıtımı için hazırladığımız sistemlerle firmanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tüm Türkiye'ye tanıtabilmekteyiz.

Daha büyük, Yurt dışı ile çalışan firmalar için de özel sistemlerimiz bulunmaktadır. Sistemlerimizden biri mutlaka sizin için uygundur. Yapmanız gereken sadece Müşteri Temsilcimizi Aramaktan İbarettir.

Tanıtımını yaptığımız firmalar internet aramalarında sürekli üst sıralarda yer almaktadır. Dolayısı ile sistemlerimizde yer almanız internet dünyasından yeni insanlarla, yeni müşterilerle tanışmanızı sağlayacaktır.

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

Ortaklarımıza bire bir diyalog ile görüşerek sistemlerimizi tanıtmaktayız. Firmaya ait bilgiler, resimler gibi gerekli bilgiler temsilcilerimiz aracılığı ile belirlenmektedir. Çalışma prensibi olarak sistemimizde yer alan firmaları Doğal Ortağımız olarak görmekteyiz. Ortaklarımızın başarısı bizim başarımız, ortaklarımızın memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir.

MİSYONUMUZ

  • Ortaklarımız için daha çok müşteri,
  • Ortaklarımızın tanınabilirliğinin artırılması
  • Ortaklarımızın sanal ortamda layıkıyla temsil edilmeleri,
  • Gerektiğinde danışmanlık hizmetlerinin verilmesi
  • Geleceğe odaklı ortaklarımızla ailemizin büyütülmesi.