SIK SORULAN SORULAR

Rehberlerimiz Sistemi Tanıtımı

Rehberlerimiz Sistemi Nasıl Çalışmaktadır?

Rehberlerimiz yüz yüze çalışma prensibi ile hareket etmektedir. Bizimle iletişime geçtiğinizde ilinizde sizinle iletişime geçecek temsilcilerimiz olacaktır.Yapmanız gereken ilgili firma rehberindeki temsilcimize isteklerinizi iletmeniz.İstekleriniz anında değerlendirmeye alınıp sizinle reel anlamda temasa geçilecektir.

Firma rehberlerimize reklam vermeniz durumunda firmanızla ilgili bilgiler sanal ortama aktarılacak. Sizinle ilgili sektör aramalarında firmanız bir çok kişi tarafından tanınıp sizinle ve çalıştığınız sektördeki iş durumunuz ziyaretçiler tarafından değerlendirilme imkanına sahip olacak. Firmanız ve firmanızın ürünleri ile ilgili aramalarda müşteri doğrudan size yönelecektir. Rehberlerimiz firma olarak faaliyet gösterdiğiniz şehirle ilgili sektör aramalarında ziyaretçileri doğrudan sayfanıza yönlendirmektedir. Rehberlerimize kayıtlı firmalarla diyoloğa geçmek istediğinizde sizinle diğer firma arasında da iletişim kurmanıza yardımcı olunacaktır. Firmanızla ilgili aramalarda doğrudan bize başvurulması durumunda ilgili ziyaretçi doğrudan size yönlendirilecektir.

Rehberlerinizde Yer Almam Neden Gereklidir?

Zaman ve imkanların doğru kullanılması ticari faaliyetler açısından önemlidir. Firma rehberlerimiz bu açıdan önemli kolaylıklar sunmaktadır. Bir web sitesi oluşturmak ve bunu sürekli güncellemek için zamana ve maddi imkana ihtiyaç vardır. Her firmanın web sitesine kanunen gerek vardır ama web sitesinin olması ziyaretçisinin olacağı anlamına gelmemektedir. Dlayısı ile web sitesi olan firmaların özellikle sistemde yer alması faydalı olacaktır. Müşterisiz dükkan olmayacağı gibi ziyaretçisi olmayan web sitesi de ekonomik değildir. Firmanın bu anlamda kendini doğru test etmesi mantıklı olacaktır. Firma rehberimizde bir sayfa düzenleyerek firmanızın genel anlamda tanıtılmasını sağlayabilirsiniz. Bunu yapmak firma çalışanı için zor olabilir. Çünkü bu anlamda bilgiye de ihtiyaç vardır. İlgili illerdeki temsilcilerimiz bu ihtiyacı da doğrudan karşılamaktadır. Sizin adınıza iş yerine gelerek iş yeri ve ürünlerinizle ilgili görüntüleri alıp sayfanızı sizin adınıza düzenlemektedir. İlerleyen günlerde sayfa içerisinde yapılacak olan değişiklikler konusunda temsilcimize mail atmanız yeterli olacaktır. Firma rehberlerimize kayıtlı firmalar kötü niyetli bağlantılar konusunda uyarılacaktır. Firmanızın suistimal edilmemesi bizim için en önemli unsurdur.

Yüz yüze rehber çalışması neden önemlidir?

Günümüzde bilişim suçları konusunda etkilenen insanlarımız internet iş ve işlemleriyle ilgili çalışmalara tedirgin yaklaşmaktadır. Bu iç güdü sektörel anlamda çalışma stratejisi ve prensibine de yansımaktadır. Bu durum ne kadar ürkütücü olsa da bugün milyonlarca insan web üzerinden işlerini takip etmekte ve ihtiyacı olan ürünü oradan arayıp bulmaktadır. Firma yetkililerinin bu kuşkularını giderici bir çalışma elbette onların güven duygularını sağlayan bir çalışma olmalıdır. Bu anlamda firma yetkilileri ve çalışanları kendinden olan birine güven duymakta ve onunla çalışmak istemektedir.

Üretici ve hizmet sektöründeki bir çok firma kendini tanıtma konusunda çok pahalı yöntemleri seçmekte fakat yine de istediği sonucu alamamaktadır. Bunun için doğru ve maliyeti düşük yöntemlere ihtiyaç vardır. Rehber sistemleri tam burada devreye girerek maliyeti düşük ve hizmet potansiyeli yüksek çözümler sunmaktadır.

Bu anlayışla hareket eden rehberlerimiz firma tanıtım çalışmalarında sizinle birebir görüşmeyi ilke edinmiş ve çalışmalarına bu yönde hız vermiştir. Rehber çalışanlarımız tanıtımda yüksek maliyet gerektiren yöntemler konusunda sizleri bilgilendirmekte ve doğru karar vermenize yardımcı olmaktadır. Ayrıca firma rehberi çalışanlarımız firmanızın internet rehberlik hizmetlerinde her türlü problemlerinize anında ve zamanında çözüm getirmektedir. Bu çalışma neticesinde hem siz değerli müşterilerimiz verilen hizmetten memnun kalmakta hem de biz bu şekilde hizmet vermekten mutlu olmaktayız.

65 ildeki faaliyetimiz birbirine ilintili çalışmayla devam etmektedir. Firma olarak hangi ilde olursanız olun hedef kitleniz olan illerdeki rehberlerimiz de hizmetinizde olacaktır. Siz oraya gitmeden sizin bilgileriniz ve firma kimliğiniz genel ve lokal anlamda o illerde tanıtılacaktır.